28 Sep 2019 | Group B | Rucker Sanve San Vendemiano | Elachem Vigevano | 63 - 61 |
28 Sep 2019 | Group D | Bava Virtus Pozzuoli | BPC Virtus Cassino | 69 - 65 |
28 Sep 2019 | Group D | Luiss Roma | Special Days Virtus Valmontone | 73 - 71 |
28 Sep 2019 | Group B | Corona Platina Piadena MG.Kvis | Vaporart Bernareggio | 66 - 84 |
28 Sep 2019 | Group A | Paffoni Fulgor Omegna | Solbat Basket Golfo Piombino | 58 - 53 |
28 Sep 2019 | Group C | Sinermatic Ozzano | Amadori Tigers Cesena | 66 - 62 |
28 Sep 2019 | Group A | Irritec Capo d’Orlando | Basket Cecina | 76 - 65 |
28 Sep 2019 | Group B | Gilbertina Soresina | LTC Group Sangiorgese Basket | 66 - 74 |
28 Sep 2019 | Group A | Fortitudo Alessandria | Mamy Oleggio | 62 - 58 |
28 Sep 2019 | Group D | Stella Azzurra Roma | Tecno Switch Ruvo di Puglia | 77 - 70 |
29 Sep 2019 | Group B | Antenore Energia Padova | Coelsanus Robur et Fides Varese | 75 - 70 |
29 Sep 2019 | Group B | Vega Mestre | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | 57 - 72 |
29 Sep 2019 | Group C | Aurora Basket Jesi | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | 73 - 70 |
29 Sep 2019 | Group D | Virtus Arechi Salerno | Frata Nardò | 76 - 67 |
29 Sep 2019 | Group A | Blukart Etrusca San Miniato | Basketball Club Lucca | 69 - 49 |
29 Sep 2019 | Group A | Cestistica Torrenovese | All Food Enic Firenze | 60 - 87 |
29 Sep 2019 | Group A | Gessi Valsesia Borgosesia | Olimpo Basket Alba | 51 - 69 |
29 Sep 2019 | Group C | Ristopro Fabriano | Luciana Mosconi Ancona | 96 - 59 |
29 Sep 2019 | Group D | Bawer Olimpia Matera | Meta Formia | 76 - 69 |
29 Sep 2019 | Group B | Tramarossa Vicenza | Omnia Basket Pavia | 69 - 67 |
29 Sep 2019 | Group D | Lions Bisceglie | Geko Partenope Sant’Antimo | 92 - 78 |
29 Sep 2019 | Group D | Silva Group Basket Scauri | Scandone Avellino | 89 - 74 |
29 Sep 2019 | Group B | Pallacanestro Crema | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | 57 - 72 |
29 Sep 2019 | Group A | Montecatiniterme Basketball | Use Computer Gross Empoli | 67 - 69 |
29 Sep 2019 | Group D | Citysightseeing Palestrina | Adriatica Industriale Basket Corato | 48 - 60 |
29 Sep 2019 | Group C | Giulianova Basket 85 | Esa Italia Chieti | 68 - 64 |
29 Sep 2019 | Group C | Rekico Faenza | Porto Sant'Elpidio Basket | 81 - 55 |
29 Sep 2019 | Group C | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | Goldengas Pallacanestro Senigallia | 79 - 74 |
29 Sep 2019 | Group B | Gimar Basket Lecco | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | 61 - 59 |
29 Sep 2019 | Group C | Virtus Basket Civitanova Marche | Sutor Montegranaro | 72 - 61 |
29 Sep 2019 | Group C | Bakery Piacenza | Tramec Cento | 66 - 62 |
05 Oct 2019 | Group A | All Food Enic Firenze | Green Basket Palermo | 70 - 63 |
05 Oct 2019 | Group A | Use Computer Gross Empoli | Cestistica Torrenovese | 92 - 41 |
05 Oct 2019 | Group A | Mamy Oleggio | Montecatiniterme Basketball | 67 - 61 |
05 Oct 2019 | Group D | Tecno Switch Ruvo di Puglia | Silva Group Basket Scauri | 83 - 82 |
05 Oct 2019 | Group B | Vaporart Bernareggio | Gilbertina Soresina | 75 - 50 |
05 Oct 2019 | Group A | Olimpo Basket Alba | Blukart Etrusca San Miniato | 59 - 66 |
05 Oct 2019 | Group B | Coelsanus Robur et Fides Varese | Tramarossa Vicenza | 80 - 82 |
05 Oct 2019 | Group B | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | Antenore Energia Padova | 58 - 66 |
06 Oct 2019 | Group D | Meta Formia | Citysightseeing Palestrina | 65 - 78 |
06 Oct 2019 | Group D | Special Days Virtus Valmontone | Bava Virtus Pozzuoli | 62 - 63 |
06 Oct 2019 | Group D | Frata Nardò | Luiss Roma | 77 - 67 |
06 Oct 2019 | Group C | Porto Sant'Elpidio Basket | Virtus Basket Civitanova Marche | 70 - 69 |
06 Oct 2019 | Group C | Goldengas Pallacanestro Senigallia | Bakery Piacenza | 78 - 74 |
06 Oct 2019 | Group D | Scandone Avellino | Stella Azzurra Roma | 67 - 53 |
06 Oct 2019 | Group D | BPC Virtus Cassino | Lions Bisceglie | 94 - 77 |
06 Oct 2019 | Group B | Omnia Basket Pavia | Vega Mestre | 66 - 53 |
06 Oct 2019 | Group C | Sutor Montegranaro | Rekico Faenza | 98 - 96 OT |
06 Oct 2019 | Group B | Elachem Vigevano | Corona Platina Piadena MG.Kvis | 87 - 63 |
06 Oct 2019 | Group C | Luciana Mosconi Ancona | Sinermatic Ozzano | 72 - 83 |
06 Oct 2019 | Group B | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | Rucker Sanve San Vendemiano | 68 - 74 |
06 Oct 2019 | Group A | Solbat Basket Golfo Piombino | Irritec Capo d’Orlando | 73 - 43 |
06 Oct 2019 | Group A | Basket Cecina | Gessi Valsesia Borgosesia | 72 - 62 |
06 Oct 2019 | Group C | Esa Italia Chieti | Ristopro Fabriano | 73 - 60 |
06 Oct 2019 | Group B | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | Pallacanestro Crema | 71 - 64 |
06 Oct 2019 | Group B | LTC Group Sangiorgese Basket | Gimar Basket Lecco | 62 - 66 |
06 Oct 2019 | Group A | Basketball Club Lucca | Paffoni Fulgor Omegna | 72 - 79 |
06 Oct 2019 | Group D | Adriatica Industriale Basket Corato | Bawer Olimpia Matera | 75 - 66 OT |
06 Oct 2019 | Group C | Amadori Tigers Cesena | Aurora Basket Jesi | 58 - 46 |
06 Oct 2019 | Group C | Tramec Cento | Giulianova Basket 85 | 72 - 54 |
12 Oct 2019 | Group B | Gilbertina Soresina | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | 75 - 79 |
12 Oct 2019 | Group B | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | LTC Group Sangiorgese Basket | 82 - 80 OT |
12 Oct 2019 | Group A | Fortitudo Alessandria | All Food Enic Firenze | 79 - 81 |
12 Oct 2019 | Group C | Bakery Piacenza | Esa Italia Chieti | 80 - 69 |
12 Oct 2019 | Group D | Stella Azzurra Roma | Adriatica Industriale Basket Corato | 79 - 62 |
12 Oct 2019 | Group D | Bava Virtus Pozzuoli | Meta Formia | 72 - 81 |
12 Oct 2019 | Group D | Luiss Roma | Tecno Switch Ruvo di Puglia | 75 - 60 |
12 Oct 2019 | Group B | Corona Platina Piadena MG.Kvis | Rucker Sanve San Vendemiano | 73 - 78 |
12 Oct 2019 | Group A | Cestistica Torrenovese | Solbat Basket Golfo Piombino | 52 - 68 |
12 Oct 2019 | Group A | Paffoni Fulgor Omegna | Green Basket Palermo | 81 - 62 |
12 Oct 2019 | Group C | Sinermatic Ozzano | Porto Sant'Elpidio Basket | 71 - 62 |
12 Oct 2019 | Group A | Irritec Capo d’Orlando | Basketball Club Lucca | 75 - 68 |
13 Oct 2019 | Group C | Giulianova Basket 85 | Sutor Montegranaro | 72 - 76 |
13 Oct 2019 | Group C | Rekico Faenza | Tramec Cento | 63 - 76 |
13 Oct 2019 | Group C | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | Luciana Mosconi Ancona | 77 - 70 |
13 Oct 2019 | Group B | Gimar Basket Lecco | Coelsanus Robur et Fides Varese | 76 - 64 |
13 Oct 2019 | Group C | Virtus Basket Civitanova Marche | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | 82 - 61 |
13 Oct 2019 | Group B | Antenore Energia Padova | Omnia Basket Pavia | 70 - 65 |
13 Oct 2019 | Group B | Vega Mestre | Vaporart Bernareggio | 65 - 70 OT |
13 Oct 2019 | Group C | Aurora Basket Jesi | Goldengas Pallacanestro Senigallia | 79 - 70 |
13 Oct 2019 | Group D | Virtus Arechi Salerno | BPC Virtus Cassino | 85 - 64 |
13 Oct 2019 | Group A | Blukart Etrusca San Miniato | Basket Cecina | 74 - 82 |
13 Oct 2019 | Group A | Gessi Valsesia Borgosesia | Use Computer Gross Empoli | 58 - 64 |
13 Oct 2019 | Group C | Ristopro Fabriano | Amadori Tigers Cesena | 73 - 58 |
13 Oct 2019 | Group A | Olimpo Basket Alba | Mamy Oleggio | 73 - 61 |
13 Oct 2019 | Group D | Bawer Olimpia Matera | Special Days Virtus Valmontone | 77 - 69 |
13 Oct 2019 | Group B | Tramarossa Vicenza | Elachem Vigevano | 76 - 87 |
13 Oct 2019 | Group D | Lions Bisceglie | Frata Nardò | 53 - 63 |
13 Oct 2019 | Group D | Silva Group Basket Scauri | Geko Partenope Sant’Antimo | 56 - 76 |
13 Oct 2019 | Group B | Pallacanestro Crema | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | 69 - 48 |
13 Oct 2019 | Group D | Citysightseeing Palestrina | Scandone Avellino | 87 - 50 |
16 Oct 2019 | Group A | Solbat Basket Golfo Piombino | Fortitudo Alessandria | 79 - 45 |
16 Oct 2019 | Group A | Basket Cecina | Olimpo Basket Alba | 78 - 83 |
16 Oct 2019 | Group C | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | Ristopro Fabriano | 62 - 82 |
16 Oct 2019 | Group C | Esa Italia Chieti | Rekico Faenza | 74 - 69 OT |
16 Oct 2019 | Group A | Green Basket Palermo | Irritec Capo d’Orlando | 82 - 73 |
16 Oct 2019 | Group A | Basketball Club Lucca | Mamy Oleggio | 87 - 79 |
16 Oct 2019 | Group D | Adriatica Industriale Basket Corato | Silva Group Basket Scauri | 79 - 73 |
16 Oct 2019 | Group C | Amadori Tigers Cesena | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | 73 - 51 |
16 Oct 2019 | Group D | Meta Formia | Luiss Roma | 84 - 76 |
16 Oct 2019 | Group B | Rucker Sanve San Vendemiano | Tramarossa Vicenza | 71 - 53 |
16 Oct 2019 | Group A | All Food Enic Firenze | Montecatiniterme Basketball | 84 - 56 |
16 Oct 2019 | Group A | Use Computer Gross Empoli | Blukart Etrusca San Miniato | 65 - 56 |
16 Oct 2019 | Group D | Frata Nardò | Bawer Olimpia Matera | 66 - 56 |
16 Oct 2019 | Group C | Porto Sant'Elpidio Basket | Tramec Cento | 62 - 83 |
16 Oct 2019 | Group C | Goldengas Pallacanestro Senigallia | Giulianova Basket 85 | 57 - 67 |
16 Oct 2019 | Group D | Scandone Avellino | Virtus Arechi Salerno | 62 - 78 |
16 Oct 2019 | Group D | BPC Virtus Cassino | Citysightseeing Palestrina | 72 - 77 |
16 Oct 2019 | Group C | Aurora Basket Jesi | Sinermatic Ozzano | 66 - 68 |
16 Oct 2019 | Group B | Vaporart Bernareggio | Pallacanestro Crema | 78 - 70 |
16 Oct 2019 | Group B | Omnia Basket Pavia | Gilbertina Soresina | 73 - 62 |
16 Oct 2019 | Group D | Geko Partenope Sant’Antimo | Bava Virtus Pozzuoli | 72 - 75 |
16 Oct 2019 | Group B | Coelsanus Robur et Fides Varese | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | 62 - 39 |
16 Oct 2019 | Group C | Sutor Montegranaro | Bakery Piacenza | 56 - 64 |
16 Oct 2019 | Group B | Corona Platina Piadena MG.Kvis | Vega Mestre | 86 - 67 |
16 Oct 2019 | Group B | Elachem Vigevano | Antenore Energia Padova | 66 - 68 |
16 Oct 2019 | Group B | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | LTC Group Sangiorgese Basket | 85 - 58 |
16 Oct 2019 | Group A | Paffoni Fulgor Omegna | Gessi Valsesia Borgosesia | 56 - 62 |
16 Oct 2019 | Group C | Luciana Mosconi Ancona | Virtus Basket Civitanova Marche | 66 - 78 |
17 Oct 2019 | Group D | Lions Bisceglie | Tecno Switch Ruvo di Puglia | 94 - 77 |
17 Oct 2019 | Group B | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | Gimar Basket Lecco | 80 - 66 |
19 Oct 2019 | Group B | Vaporart Bernareggio | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | 78 - 51 |
19 Oct 2019 | Group B | Gilbertina Soresina | Elachem Vigevano | 57 - 84 |
19 Oct 2019 | Group B | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | 72 - 76 |
19 Oct 2019 | Group A | Fortitudo Alessandria | Paffoni Fulgor Omegna | 49 - 74 |
19 Oct 2019 | Group D | Stella Azzurra Roma | Frata Nardò | 69 - 55 |
19 Oct 2019 | Group C | Bakery Piacenza | Porto Sant'Elpidio Basket | 77 - 51 |
19 Oct 2019 | Group D | Tecno Switch Ruvo di Puglia | Scandone Avellino | 95 - 55 |
19 Oct 2019 | Group A | Use Computer Gross Empoli | All Food Enic Firenze | 68 - 73 |
19 Oct 2019 | Group D | Bava Virtus Pozzuoli | Adriatica Industriale Basket Corato | 88 - 69 |
19 Oct 2019 | Group D | Luiss Roma | Geko Partenope Sant’Antimo | 81 - 67 |
20 Oct 2019 | Group B | Tramarossa Vicenza | Antenore Energia Padova | 53 - 56 |
20 Oct 2019 | Group D | Bawer Olimpia Matera | BPC Virtus Cassino | 80 - 72 |
20 Oct 2019 | Group C | Sutor Montegranaro | Goldengas Pallacanestro Senigallia | 75 - 74 |
20 Oct 2019 | Group B | LTC Group Sangiorgese Basket | Coelsanus Robur et Fides Varese | 75 - 73 |
20 Oct 2019 | Group D | Silva Group Basket Scauri | Citysightseeing Palestrina | 59 - 68 |
20 Oct 2019 | Group B | Pallacanestro Crema | Corona Platina Piadena MG.Kvis | 83 - 85 OT |
20 Oct 2019 | Group C | Tramec Cento | Esa Italia Chieti | 84 - 79 OT |
20 Oct 2019 | Group C | Giulianova Basket 85 | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | 59 - 67 |
20 Oct 2019 | Group C | Rekico Faenza | Luciana Mosconi Ancona | 69 - 49 |
20 Oct 2019 | Group C | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | Aurora Basket Jesi | 84 - 85 |
20 Oct 2019 | Group B | Gimar Basket Lecco | Omnia Basket Pavia | 77 - 72 |
20 Oct 2019 | Group C | Virtus Basket Civitanova Marche | Amadori Tigers Cesena | 58 - 54 |
20 Oct 2019 | Group D | Special Days Virtus Valmontone | Meta Formia | 71 - 69 |
20 Oct 2019 | Group B | Vega Mestre | Rucker Sanve San Vendemiano | 66 - 72 |
20 Oct 2019 | Group D | Virtus Arechi Salerno | Lions Bisceglie | 80 - 65 |
20 Oct 2019 | Group A | Blukart Etrusca San Miniato | Solbat Basket Golfo Piombino | 68 - 62 |
20 Oct 2019 | Group A | Cestistica Torrenovese | Green Basket Palermo | 70 - 60 |
20 Oct 2019 | Group A | Gessi Valsesia Borgosesia | Irritec Capo d’Orlando | 62 - 67 |
20 Oct 2019 | Group A | Montecatiniterme Basketball | Basket Cecina | 72 - 73 |
20 Oct 2019 | Group C | Ristopro Fabriano | Sinermatic Ozzano | 85 - 61 |
20 Oct 2019 | Group A | Olimpo Basket Alba | Basketball Club Lucca | 74 - 72 |
23 Oct 2019 | Group D | Geko Partenope Sant’Antimo | Virtus Arechi Salerno | 84 - 71 |
26 Oct 2019 | Group B | Coelsanus Robur et Fides Varese | Vaporart Bernareggio | 76 - 68 |
26 Oct 2019 | Group C | Sinermatic Ozzano | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | 72 - 81 |
26 Oct 2019 | Group B | Corona Platina Piadena MG.Kvis | Gilbertina Soresina | 78 - 70 |
26 Oct 2019 | Group A | Paffoni Fulgor Omegna | Olimpo Basket Alba | 91 - 59 |
26 Oct 2019 | Group A | Irritec Capo d’Orlando | Blukart Etrusca San Miniato | 52 - 73 |
26 Oct 2019 | Group B | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | 75 - 67 |
26 Oct 2019 | Group A | Basketball Club Lucca | Fortitudo Alessandria | 79 - 73 |
26 Oct 2019 | Group C | Amadori Tigers Cesena | Rekico Faenza | 84 - 70 |
26 Oct 2019 | Group B | Rucker Sanve San Vendemiano | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | 90 - 85 OT |
26 Oct 2019 | Group A | All Food Enic Firenze | Mamy Oleggio | 68 - 55 |
26 Oct 2019 | Group B | Antenore Energia Padova | Gimar Basket Lecco | 71 - 65 |
26 Oct 2019 | Group D | BPC Virtus Cassino | Stella Azzurra Roma | 79 - 84 |
27 Oct 2019 | Group C | Aurora Basket Jesi | Virtus Basket Civitanova Marche | 84 - 71 |
27 Oct 2019 | Group B | Omnia Basket Pavia | LTC Group Sangiorgese Basket | 69 - 50 |
27 Oct 2019 | Group D | Geko Partenope Sant’Antimo | Special Days Virtus Valmontone | 70 - 63 |
27 Oct 2019 | Group B | Elachem Vigevano | Pallacanestro Crema | 74 - 62 |
27 Oct 2019 | Group C | Ristopro Fabriano | Giulianova Basket 85 | 87 - 57 |
27 Oct 2019 | Group C | Luciana Mosconi Ancona | Tramec Cento | 84 - 85 |
27 Oct 2019 | Group D | Citysightseeing Palestrina | Bava Virtus Pozzuoli | 83 - 71 |
27 Oct 2019 | Group A | Solbat Basket Golfo Piombino | Gessi Valsesia Borgosesia | 88 - 46 |
27 Oct 2019 | Group A | Basket Cecina | Cestistica Torrenovese | 81 - 65 |
27 Oct 2019 | Group B | Tramarossa Vicenza | Vega Mestre | 77 - 67 |
27 Oct 2019 | Group C | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | Bakery Piacenza | 51 - 53 |
27 Oct 2019 | Group C | Esa Italia Chieti | Goldengas Pallacanestro Senigallia | 86 - 97 |
27 Oct 2019 | Group D | Lions Bisceglie | Bawer Olimpia Matera | 97 - 83 |
27 Oct 2019 | Group A | Green Basket Palermo | Montecatiniterme Basketball | 71 - 50 |
27 Oct 2019 | Group D | Adriatica Industriale Basket Corato | Tecno Switch Ruvo di Puglia | 60 - 64 |
27 Oct 2019 | Group D | Meta Formia | Virtus Arechi Salerno | 84 - 87 |
27 Oct 2019 | Group D | Frata Nardò | Silva Group Basket Scauri | 99 - 64 |
27 Oct 2019 | Group C | Porto Sant'Elpidio Basket | Sutor Montegranaro | 56 - 67 |
27 Oct 2019 | Group D | Scandone Avellino | Luiss Roma | 61 - 73 |
30 Oct 2019 | Group D | Special Days Virtus Valmontone | Stella Azzurra Roma | 74 - 73 |
02 Nov 2019 | Group A | Use Computer Gross Empoli | Green Basket Palermo | 67 - 74 |
02 Nov 2019 | Group D | Bava Virtus Pozzuoli | Virtus Arechi Salerno | 74 - 82 |
02 Nov 2019 | Group D | Luiss Roma | Citysightseeing Palestrina | 58 - 77 |
02 Nov 2019 | Group B | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | Corona Platina Piadena MG.Kvis | 66 - 61 |
02 Nov 2019 | Group B | Vaporart Bernareggio | Tramarossa Vicenza | 74 - 69 |
02 Nov 2019 | Group B | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | Coelsanus Robur et Fides Varese | 92 - 78 |
02 Nov 2019 | Group B | Gilbertina Soresina | Rucker Sanve San Vendemiano | 67 - 80 |
02 Nov 2019 | Group A | Mamy Oleggio | Solbat Basket Golfo Piombino | 91 - 83 |
02 Nov 2019 | Group B | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | Omnia Basket Pavia | 68 - 63 |
02 Nov 2019 | Group A | Fortitudo Alessandria | Basket Cecina | 81 - 73 |
02 Nov 2019 | Group D | Stella Azzurra Roma | Meta Formia | 99 - 89 |
02 Nov 2019 | Group C | Bakery Piacenza | Sinermatic Ozzano | 86 - 54 |
02 Nov 2019 | Group D | Tecno Switch Ruvo di Puglia | BPC Virtus Cassino | 84 - 80 |
03 Nov 2019 | Group A | Blukart Etrusca San Miniato | Gessi Valsesia Borgosesia | 72 - 55 |
03 Nov 2019 | Group A | Cestistica Torrenovese | Basketball Club Lucca | 71 - 86 |
03 Nov 2019 | Group C | Porto Sant'Elpidio Basket | Luciana Mosconi Ancona | 70 - 85 |
03 Nov 2019 | Group A | Montecatiniterme Basketball | Paffoni Fulgor Omegna | 67 - 82 |
03 Nov 2019 | Group A | Olimpo Basket Alba | Irritec Capo d’Orlando | 86 - 61 |
03 Nov 2019 | Group D | Bawer Olimpia Matera | Geko Partenope Sant’Antimo | 74 - 56 |
03 Nov 2019 | Group C | Sutor Montegranaro | Esa Italia Chieti | 81 - 83 |
03 Nov 2019 | Group B | LTC Group Sangiorgese Basket | Antenore Energia Padova | 52 - 73 |
03 Nov 2019 | Group D | Silva Group Basket Scauri | Lions Bisceglie | 80 - 82 |
03 Nov 2019 | Group B | Pallacanestro Crema | Vega Mestre | 69 - 54 |
03 Nov 2019 | Group C | Tramec Cento | Amadori Tigers Cesena | 67 - 54 |
03 Nov 2019 | Group C | Giulianova Basket 85 | Virtus Basket Civitanova Marche | 69 - 58 |
03 Nov 2019 | Group C | Rekico Faenza | Aurora Basket Jesi | 93 - 78 |
03 Nov 2019 | Group C | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | Ristopro Fabriano | 62 - 73 |
03 Nov 2019 | Group B | Gimar Basket Lecco | Elachem Vigevano | 82 - 78 |
03 Nov 2019 | Group C | Goldengas Pallacanestro Senigallia | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | 87 - 75 |
03 Nov 2019 | Group D | Special Days Virtus Valmontone | Frata Nardò | 73 - 74 |
06 Nov 2019 | Group C | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | 70 - 84 |
09 Nov 2019 | Group A | Gessi Valsesia Borgosesia | Cestistica Torrenovese | 63 - 58 |
09 Nov 2019 | Group D | Luiss Roma | Silva Group Basket Scauri | 90 - 75 |
09 Nov 2019 | Group B | Coelsanus Robur et Fides Varese | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | 79 - 68 |
09 Nov 2019 | Group C | Sinermatic Ozzano | Sutor Montegranaro | 72 - 76 |
09 Nov 2019 | Group B | Corona Platina Piadena MG.Kvis | LTC Group Sangiorgese Basket | 73 - 72 |
09 Nov 2019 | Group A | Paffoni Fulgor Omegna | Use Computer Gross Empoli | 74 - 62 |
09 Nov 2019 | Group A | Irritec Capo d’Orlando | Fortitudo Alessandria | 61 - 60 |
09 Nov 2019 | Group B | Rucker Sanve San Vendemiano | Gimar Basket Lecco | 75 - 64 |
10 Nov 2019 | Group B | Vega Mestre | Gilbertina Soresina | 99 - 80 |
10 Nov 2019 | Group D | Virtus Arechi Salerno | Special Days Virtus Valmontone | 89 - 62 |
10 Nov 2019 | Group C | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | Giulianova Basket 85 | 68 - 64 |
10 Nov 2019 | Group C | Aurora Basket Jesi | Bakery Piacenza | 63 - 65 |
10 Nov 2019 | Group D | Geko Partenope Sant’Antimo | Scandone Avellino | 81 - 70 |
10 Nov 2019 | Group A | Blukart Etrusca San Miniato | Montecatiniterme Basketball | 82 - 37 |
10 Nov 2019 | Group B | Elachem Vigevano | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | 73 - 86 |
10 Nov 2019 | Group C | Ristopro Fabriano | Tramec Cento | 68 - 76 |
10 Nov 2019 | Group C | Luciana Mosconi Ancona | Goldengas Pallacanestro Senigallia | 50 - 69 |
10 Nov 2019 | Group D | Citysightseeing Palestrina | Tecno Switch Ruvo di Puglia | 91 - 67 |
10 Nov 2019 | Group A | Solbat Basket Golfo Piombino | All Food Enic Firenze | 70 - 80 |
10 Nov 2019 | Group A | Basket Cecina | Mamy Oleggio | 88 - 79 |
10 Nov 2019 | Group B | Tramarossa Vicenza | Pallacanestro Crema | 81 - 74 |
10 Nov 2019 | Group C | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | Esa Italia Chieti | 68 - 79 |
10 Nov 2019 | Group D | Bawer Olimpia Matera | Stella Azzurra Roma | 69 - 44 |
10 Nov 2019 | Group D | Lions Bisceglie | Bava Virtus Pozzuoli | 106 - 62 |
10 Nov 2019 | Group A | Green Basket Palermo | Olimpo Basket Alba | 86 - 84 OT |
10 Nov 2019 | Group D | Adriatica Industriale Basket Corato | Frata Nardò | 72 - 85 |
10 Nov 2019 | Group C | Virtus Basket Civitanova Marche | Rekico Faenza | 82 - 70 |
10 Nov 2019 | Group C | Amadori Tigers Cesena | Porto Sant'Elpidio Basket | 80 - 66 |
10 Nov 2019 | Group D | Meta Formia | BPC Virtus Cassino | 80 - 78 |
10 Nov 2019 | Group B | Antenore Energia Padova | Vaporart Bernareggio | 74 - 88 |
16 Nov 2019 | Group A | Mamy Oleggio | Gessi Valsesia Borgosesia | 91 - 87 |
16 Nov 2019 | Group B | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | Corona Platina Piadena MG.Kvis | 75 - 76 |
16 Nov 2019 | Group A | Fortitudo Alessandria | Olimpo Basket Alba | 82 - 89 |
16 Nov 2019 | Group D | Stella Azzurra Roma | Citysightseeing Palestrina | 74 - 76 |
16 Nov 2019 | Group C | Bakery Piacenza | Giulianova Basket 85 | 74 - 54 |
16 Nov 2019 | Group D | Tecno Switch Ruvo di Puglia | Bawer Olimpia Matera | 56 - 82 |
16 Nov 2019 | Group D | BPC Virtus Cassino | Adriatica Industriale Basket Corato | 70 - 87 |
16 Nov 2019 | Group A | Use Computer Gross Empoli | Basketball Club Lucca | 88 - 46 |
16 Nov 2019 | Group D | Bava Virtus Pozzuoli | Silva Group Basket Scauri | 79 - 69 |
16 Nov 2019 | Group A | Cestistica Torrenovese | Blukart Etrusca San Miniato | 50 - 72 |
16 Nov 2019 | Group B | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | Elachem Vigevano | 82 - 77 |
16 Nov 2019 | Group B | Vaporart Bernareggio | Rucker Sanve San Vendemiano | 89 - 66 |
16 Nov 2019 | Group B | Coelsanus Robur et Fides Varese | Omnia Basket Pavia | 67 - 76 |
16 Nov 2019 | Group B | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | Antenore Energia Padova | 75 - 80 |
16 Nov 2019 | Group C | Luciana Mosconi Ancona | Amadori Tigers Cesena | 60 - 72 |
16 Nov 2019 | Group A | All Food Enic Firenze | Basket Cecina | 77 - 49 |
17 Nov 2019 | Group D | Frata Nardò | Scandone Avellino | 73 - 64 |
17 Nov 2019 | Group C | Rekico Faenza | Sinermatic Ozzano | 86 - 92 |
17 Nov 2019 | Group A | Green Basket Palermo | Solbat Basket Golfo Piombino | 72 - 70 |
17 Nov 2019 | Group B | Gimar Basket Lecco | Tramarossa Vicenza | 76 - 75 |
17 Nov 2019 | Group C | Goldengas Pallacanestro Senigallia | Virtus Basket Civitanova Marche | 82 - 86 |
17 Nov 2019 | Group D | Meta Formia | Geko Partenope Sant’Antimo | 65 - 80 |
17 Nov 2019 | Group D | Special Days Virtus Valmontone | Lions Bisceglie | 71 - 69 |
17 Nov 2019 | Group D | Virtus Arechi Salerno | Luiss Roma | 82 - 61 |
17 Nov 2019 | Group C | Porto Sant'Elpidio Basket | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | 68 - 70 |
17 Nov 2019 | Group A | Montecatiniterme Basketball | Irritec Capo d’Orlando | 68 - 72 |
17 Nov 2019 | Group C | Esa Italia Chieti | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | 72 - 64 |
17 Nov 2019 | Group C | Sutor Montegranaro | Ristopro Fabriano | 72 - 76 |
17 Nov 2019 | Group B | LTC Group Sangiorgese Basket | Vega Mestre | 63 - 55 |
17 Nov 2019 | Group B | Pallacanestro Crema | Gilbertina Soresina | 93 - 65 |
17 Nov 2019 | Group C | Tramec Cento | Aurora Basket Jesi | 67 - 63 |
23 Nov 2019 | Group B | Rucker Sanve San Vendemiano | Pallacanestro Crema | 64 - 54 |
23 Nov 2019 | Group D | Tecno Switch Ruvo di Puglia | Frata Nardò | 76 - 66 |
23 Nov 2019 | Group D | Scandone Avellino | BPC Virtus Cassino | 72 - 53 |
23 Nov 2019 | Group D | Luiss Roma | Bava Virtus Pozzuoli | 84 - 80 |
23 Nov 2019 | Group C | Sinermatic Ozzano | Tramec Cento | 63 - 79 |
23 Nov 2019 | Group A | Paffoni Fulgor Omegna | Cestistica Torrenovese | 84 - 66 |
23 Nov 2019 | Group B | Gilbertina Soresina | Gimar Basket Lecco | 79 - 74 |
24 Nov 2019 | Group B | Tramarossa Vicenza | Corona Platina Piadena MG.Kvis | 68 - 62 |
24 Nov 2019 | Group C | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | Sutor Montegranaro | 82 - 70 |
24 Nov 2019 | Group D | Bawer Olimpia Matera | Virtus Arechi Salerno | 79 - 71 |
24 Nov 2019 | Group B | LTC Group Sangiorgese Basket | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | 64 - 68 |
24 Nov 2019 | Group D | Adriatica Industriale Basket Corato | Meta Formia | 75 - 63 |
24 Nov 2019 | Group C | Virtus Basket Civitanova Marche | Esa Italia Chieti | 77 - 72 |
24 Nov 2019 | Group C | Amadori Tigers Cesena | Goldengas Pallacanestro Senigallia | 85 - 71 |
24 Nov 2019 | Group B | Antenore Energia Padova | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | 69 - 58 |
24 Nov 2019 | Group B | Vega Mestre | Coelsanus Robur et Fides Varese | 79 - 58 |
24 Nov 2019 | Group C | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | Rekico Faenza | 66 - 78 |
24 Nov 2019 | Group A | Olimpo Basket Alba | Montecatiniterme Basketball | 89 - 63 |
24 Nov 2019 | Group C | Aurora Basket Jesi | Luciana Mosconi Ancona | 58 - 68 |
24 Nov 2019 | Group B | Omnia Basket Pavia | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | 69 - 59 |
24 Nov 2019 | Group D | Geko Partenope Sant’Antimo | Stella Azzurra Roma | 74 - 57 |
24 Nov 2019 | Group A | Blukart Etrusca San Miniato | Mamy Oleggio | 97 - 59 |
24 Nov 2019 | Group B | Elachem Vigevano | Vaporart Bernareggio | 71 - 62 |
24 Nov 2019 | Group C | Ristopro Fabriano | Bakery Piacenza | 66 - 57 |
24 Nov 2019 | Group D | Silva Group Basket Scauri | Special Days Virtus Valmontone | 48 - 57 |
24 Nov 2019 | Group A | Basketball Club Lucca | All Food Enic Firenze | 81 - 77 |
24 Nov 2019 | Group D | Citysightseeing Palestrina | Lions Bisceglie | 98 - 96 |
24 Nov 2019 | Group A | Solbat Basket Golfo Piombino | Use Computer Gross Empoli | 85 - 79 |
24 Nov 2019 | Group A | Basket Cecina | Green Basket Palermo | 56 - 78 |
24 Nov 2019 | Group C | Giulianova Basket 85 | Porto Sant'Elpidio Basket | 75 - 66 |
27 Nov 2019 | Group D | Scandone Avellino | Adriatica Industriale Basket Corato | 61 - 45 |
27 Nov 2019 | Group B | Omnia Basket Pavia | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | 56 - 54 |
30 Nov 2019 | Group B | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | Elachem Vigevano | 68 - 66 |
30 Nov 2019 | Group A | All Food Enic Firenze | Paffoni Fulgor Omegna | 66 - 75 |
30 Nov 2019 | Group B | Gilbertina Soresina | Tramarossa Vicenza | 75 - 69 |
30 Nov 2019 | Group A | Mamy Oleggio | Irritec Capo d’Orlando | 76 - 79 |
30 Nov 2019 | Group A | Fortitudo Alessandria | Blukart Etrusca San Miniato | 75 - 86 |
30 Nov 2019 | Group C | Bakery Piacenza | Virtus Basket Civitanova Marche | 61 - 54 |
30 Nov 2019 | Group B | Rucker Sanve San Vendemiano | Antenore Energia Padova | 66 - 64 |
30 Nov 2019 | Group A | Use Computer Gross Empoli | Basket Cecina | 66 - 55 |
30 Nov 2019 | Group D | Bava Virtus Pozzuoli | Bawer Olimpia Matera | 74 - 88 |
30 Nov 2019 | Group B | Corona Platina Piadena MG.Kvis | Coelsanus Robur et Fides Varese | 99 - 98 OT |
01 Dec 2019 | Group D | Geko Partenope Sant’Antimo | Adriatica Industriale Basket Corato | 77 - 72 |
01 Dec 2019 | Group C | Esa Italia Chieti | Luciana Mosconi Ancona | 91 - 71 |
01 Dec 2019 | Group D | Lions Bisceglie | Luiss Roma | 86 - 75 |
01 Dec 2019 | Group C | Sutor Montegranaro | Amadori Tigers Cesena | 82 - 87 OT |
01 Dec 2019 | Group B | Pallacanestro Crema | Omnia Basket Pavia | 67 - 78 |
01 Dec 2019 | Group C | Tramec Cento | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | 81 - 57 |
01 Dec 2019 | Group C | Giulianova Basket 85 | Aurora Basket Jesi | 68 - 76 |
01 Dec 2019 | Group D | Frata Nardò | Citysightseeing Palestrina | 73 - 79 |
01 Dec 2019 | Group C | Rekico Faenza | Ristopro Fabriano | 61 - 67 |
01 Dec 2019 | Group A | Green Basket Palermo | Basketball Club Lucca | 95 - 77 |
01 Dec 2019 | Group B | Gimar Basket Lecco | Vega Mestre | 68 - 72 |
01 Dec 2019 | Group C | Goldengas Pallacanestro Senigallia | Sinermatic Ozzano | 79 - 63 |
01 Dec 2019 | Group D | Meta Formia | Scandone Avellino | 83 - 72 OT |
01 Dec 2019 | Group D | BPC Virtus Cassino | Silva Group Basket Scauri | 72 - 97 |
01 Dec 2019 | Group D | Special Days Virtus Valmontone | Tecno Switch Ruvo di Puglia | 78 - 67 |
01 Dec 2019 | Group D | Virtus Arechi Salerno | Stella Azzurra Roma | 87 - 65 |
01 Dec 2019 | Group A | Cestistica Torrenovese | Olimpo Basket Alba | 68 - 65 |
01 Dec 2019 | Group C | Porto Sant'Elpidio Basket | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | 88 - 92 |
01 Dec 2019 | Group B | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | 62 - 68 |
01 Dec 2019 | Group A | Montecatiniterme Basketball | Gessi Valsesia Borgosesia | 69 - 74 |
01 Dec 2019 | Group B | Vaporart Bernareggio | LTC Group Sangiorgese Basket | 67 - 65 |
07 Dec 2019 | Group B | Coelsanus Robur et Fides Varese | Gilbertina Soresina | 86 - 71 |
07 Dec 2019 | Group C | Sinermatic Ozzano | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | 85 - 53 |
07 Dec 2019 | Group B | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | Vaporart Bernareggio | 54 - 72 |
07 Dec 2019 | Group A | Mamy Oleggio | Cestistica Torrenovese | 80 - 81 |
07 Dec 2019 | Group A | Fortitudo Alessandria | Montecatiniterme Basketball | 73 - 63 |
07 Dec 2019 | Group D | Tecno Switch Ruvo di Puglia | Meta Formia | 91 - 81 |
07 Dec 2019 | Group D | BPC Virtus Cassino | Frata Nardò | 63 - 77 |
07 Dec 2019 | Group A | Irritec Capo d’Orlando | Use Computer Gross Empoli | 60 - 76 |
08 Dec 2019 | Group B | Omnia Basket Pavia | Rucker Sanve San Vendemiano | 69 - 58 |
08 Dec 2019 | Group A | Blukart Etrusca San Miniato | All Food Enic Firenze | 68 - 67 |
08 Dec 2019 | Group C | Ristopro Fabriano | Porto Sant'Elpidio Basket | 77 - 72 |
08 Dec 2019 | Group D | Silva Group Basket Scauri | Virtus Arechi Salerno | 69 - 94 |
08 Dec 2019 | Group C | Luciana Mosconi Ancona | Giulianova Basket 85 | 65 - 69 |
08 Dec 2019 | Group D | Citysightseeing Palestrina | Geko Partenope Sant’Antimo | 95 - 69 |
08 Dec 2019 | Group A | Solbat Basket Golfo Piombino | Basketball Club Lucca | 95 - 79 |
08 Dec 2019 | Group A | Basket Cecina | Paffoni Fulgor Omegna | 62 - 72 |
08 Dec 2019 | Group B | Tramarossa Vicenza | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | 59 - 70 |
08 Dec 2019 | Group D | Bawer Olimpia Matera | Luiss Roma | 87 - 69 |
08 Dec 2019 | Group B | LTC Group Sangiorgese Basket | Pallacanestro Crema | 68 - 66 |
08 Dec 2019 | Group D | Adriatica Industriale Basket Corato | Special Days Virtus Valmontone | 75 - 66 |
08 Dec 2019 | Group C | Virtus Basket Civitanova Marche | Tramec Cento | 86 - 84 |
08 Dec 2019 | Group C | Amadori Tigers Cesena | Bakery Piacenza | 70 - 52 |
08 Dec 2019 | Group B | Antenore Energia Padova | Corona Platina Piadena MG.Kvis | 86 - 47 |
08 Dec 2019 | Group B | Vega Mestre | Elachem Vigevano | 65 - 78 |
08 Dec 2019 | Group C | Rekico Faenza | Goldengas Pallacanestro Senigallia | 75 - 73 |
08 Dec 2019 | Group C | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | Sutor Montegranaro | 106 - 71 |
08 Dec 2019 | Group B | Gimar Basket Lecco | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | 88 - 77 |
08 Dec 2019 | Group A | Gessi Valsesia Borgosesia | Green Basket Palermo | 64 - 67 |
08 Dec 2019 | Group D | Scandone Avellino | Lions Bisceglie | 54 - 71 |
09 Dec 2019 | Group C | Aurora Basket Jesi | Esa Italia Chieti | 87 - 76 |
12 Dec 2019 | Group A | Gessi Valsesia Borgosesia | Fortitudo Alessandria | 47 - 53 |
14 Dec 2019 | Group B | Corona Platina Piadena MG.Kvis | Omnia Basket Pavia | 73 - 75 |
14 Dec 2019 | Group B | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | Tramarossa Vicenza | 83 - 90 |
14 Dec 2019 | Group A | Basketball Club Lucca | Basket Cecina | 93 - 87 OT |
14 Dec 2019 | Group A | Paffoni Fulgor Omegna | Irritec Capo d’Orlando | 83 - 67 |
14 Dec 2019 | Group B | Vaporart Bernareggio | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | 92 - 69 |
14 Dec 2019 | Group A | All Food Enic Firenze | Olimpo Basket Alba | 82 - 63 |
14 Dec 2019 | Group B | Gilbertina Soresina | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | 65 - 61 |
14 Dec 2019 | Group C | Giulianova Basket 85 | Sinermatic Ozzano | 67 - 74 |
14 Dec 2019 | Group C | Bakery Piacenza | Rekico Faenza | 72 - 67 OT |
14 Dec 2019 | Group B | Rucker Sanve San Vendemiano | LTC Group Sangiorgese Basket | 71 - 54 |
14 Dec 2019 | Group D | Special Days Virtus Valmontone | Citysightseeing Palestrina | 79 - 80 |
14 Dec 2019 | Group A | Use Computer Gross Empoli | Mamy Oleggio | 79 - 72 |
14 Dec 2019 | Group D | Luiss Roma | Stella Azzurra Roma | 78 - 54 |
15 Dec 2019 | Group B | Elachem Vigevano | Coelsanus Robur et Fides Varese | 93 - 59 |
15 Dec 2019 | Group A | Cestistica Torrenovese | Fortitudo Alessandria | 64 - 55 |
15 Dec 2019 | Group A | Montecatiniterme Basketball | Solbat Basket Golfo Piombino | 67 - 75 |
15 Dec 2019 | Group D | Geko Partenope Sant’Antimo | BPC Virtus Cassino | 75 - 70 |
15 Dec 2019 | Group C | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | Luciana Mosconi Ancona | 57 - 68 |
15 Dec 2019 | Group C | Esa Italia Chieti | Amadori Tigers Cesena | 75 - 56 |
15 Dec 2019 | Group D | Lions Bisceglie | Adriatica Industriale Basket Corato | 75 - 52 |
15 Dec 2019 | Group C | Sutor Montegranaro | Aurora Basket Jesi | 75 - 60 |
15 Dec 2019 | Group D | Silva Group Basket Scauri | Bawer Olimpia Matera | 67 - 77 |
15 Dec 2019 | Group B | Pallacanestro Crema | Gimar Basket Lecco | 64 - 75 |
15 Dec 2019 | Group C | Tramec Cento | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | 72 - 75 |
15 Dec 2019 | Group D | Frata Nardò | Meta Formia | 71 - 53 |
15 Dec 2019 | Group A | Green Basket Palermo | Blukart Etrusca San Miniato | 68 - 72 |
15 Dec 2019 | Group C | Virtus Basket Civitanova Marche | Ristopro Fabriano | 61 - 68 |
15 Dec 2019 | Group C | Goldengas Pallacanestro Senigallia | Porto Sant'Elpidio Basket | 98 - 79 |
15 Dec 2019 | Group D | Virtus Arechi Salerno | Tecno Switch Ruvo di Puglia | 83 - 70 |
15 Dec 2019 | Group B | Vega Mestre | Antenore Energia Padova | 87 - 76 |
17 Dec 2019 | Group D | Stella Azzurra Roma | Bava Virtus Pozzuoli | 71 - 47 |
21 Dec 2019 | Group A | Fortitudo Alessandria | Green Basket Palermo | 67 - 76 |
21 Dec 2019 | Group D | Tecno Switch Ruvo di Puglia | Bava Virtus Pozzuoli | 93 - 65 |
21 Dec 2019 | Group A | Gessi Valsesia Borgosesia | Basketball Club Lucca | 74 - 80 |
21 Dec 2019 | Group D | BPC Virtus Cassino | Special Days Virtus Valmontone | 69 - 81 |
21 Dec 2019 | Group A | Irritec Capo d’Orlando | All Food Enic Firenze | 76 - 96 |
21 Dec 2019 | Group B | Coelsanus Robur et Fides Varese | Pallacanestro Crema | 57 - 70 |
21 Dec 2019 | Group C | Sinermatic Ozzano | Virtus Basket Civitanova Marche | 75 - 59 |
21 Dec 2019 | Group B | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | Rucker Sanve San Vendemiano | 79 - 72 |
21 Dec 2019 | Group B | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | Corona Platina Piadena MG.Kvis | 74 - 84 |
21 Dec 2019 | Group D | Citysightseeing Palestrina | Virtus Arechi Salerno | 80 - 66 |
21 Dec 2019 | Group D | Stella Azzurra Roma | Silva Group Basket Scauri | 67 - 58 |
21 Dec 2019 | Group A | Olimpo Basket Alba | Use Computer Gross Empoli | 74 - 67 |
21 Dec 2019 | Group A | Mamy Oleggio | Paffoni Fulgor Omegna | 52 - 72 |
22 Dec 2019 | Group D | Frata Nardò | Geko Partenope Sant’Antimo | 73 - 65 |
22 Dec 2019 | Group C | Rekico Faenza | Giulianova Basket 85 | 75 - 69 |
22 Dec 2019 | Group C | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | Bakery Piacenza | 74 - 71 |
22 Dec 2019 | Group B | Gimar Basket Lecco | Vaporart Bernareggio | 55 - 76 |
22 Dec 2019 | Group C | Porto Sant'Elpidio Basket | Esa Italia Chieti | 79 - 69 |
22 Dec 2019 | Group D | Scandone Avellino | Bawer Olimpia Matera | 66 - 74 |
22 Dec 2019 | Group B | Omnia Basket Pavia | Elachem Vigevano | 65 - 74 OT |
22 Dec 2019 | Group C | Ristopro Fabriano | Aurora Basket Jesi | 61 - 60 |
22 Dec 2019 | Group A | Montecatiniterme Basketball | Cestistica Torrenovese | 73 - 68 |
22 Dec 2019 | Group C | Luciana Mosconi Ancona | Sutor Montegranaro | 70 - 65 |
22 Dec 2019 | Group A | Basket Cecina | Solbat Basket Golfo Piombino | 79 - 88 |
22 Dec 2019 | Group B | LTC Group Sangiorgese Basket | Tramarossa Vicenza | 83 - 77 OT |
22 Dec 2019 | Group B | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | Vega Mestre | 66 - 77 |
22 Dec 2019 | Group D | Adriatica Industriale Basket Corato | Luiss Roma | 69 - 80 |
22 Dec 2019 | Group C | Tramec Cento | Goldengas Pallacanestro Senigallia | 90 - 74 |
22 Dec 2019 | Group C | Amadori Tigers Cesena | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | 82 - 68 |
22 Dec 2019 | Group D | Meta Formia | Lions Bisceglie | 74 - 94 |
22 Dec 2019 | Group B | Antenore Energia Padova | Gilbertina Soresina | 69 - 49 |
30 Dec 2019 | Group D | Bava Virtus Pozzuoli | Scandone Avellino | 83 - 72 |
05 Jan 2020 | Group A | Green Basket Palermo | Mamy Oleggio | 72 - 65 |
05 Jan 2020 | Group C | Virtus Basket Civitanova Marche | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | 76 - 81 |
05 Jan 2020 | Group C | Bakery Piacenza | Luciana Mosconi Ancona | 82 - 67 |
05 Jan 2020 | Group C | Goldengas Pallacanestro Senigallia | Ristopro Fabriano | 63 - 64 |
05 Jan 2020 | Group B | Rucker Sanve San Vendemiano | Coelsanus Robur et Fides Varese | 75 - 66 |
05 Jan 2020 | Group D | Special Days Virtus Valmontone | Scandone Avellino | 98 - 63 |
05 Jan 2020 | Group D | Virtus Arechi Salerno | Adriatica Industriale Basket Corato | 63 - 56 |
05 Jan 2020 | Group B | Vega Mestre | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | 74 - 72 OT |
05 Jan 2020 | Group C | Aurora Basket Jesi | Porto Sant'Elpidio Basket | 76 - 68 |
05 Jan 2020 | Group A | Use Computer Gross Empoli | Fortitudo Alessandria | 71 - 57 |
05 Jan 2020 | Group D | Bava Virtus Pozzuoli | Frata Nardò | 80 - 71 |
05 Jan 2020 | Group D | Luiss Roma | BPC Virtus Cassino | 82 - 58 |
05 Jan 2020 | Group B | Corona Platina Piadena MG.Kvis | Gimar Basket Lecco | 72 - 82 |
05 Jan 2020 | Group B | Elachem Vigevano | LTC Group Sangiorgese Basket | 76 - 84 |
05 Jan 2020 | Group A | Basketball Club Lucca | Montecatiniterme Basketball | 72 - 80 |
05 Jan 2020 | Group A | Paffoni Fulgor Omegna | Blukart Etrusca San Miniato | 89 - 68 |
05 Jan 2020 | Group A | Solbat Basket Golfo Piombino | Olimpo Basket Alba | 91 - 68 |
05 Jan 2020 | Group B | Vaporart Bernareggio | Omnia Basket Pavia | 89 - 80 |
05 Jan 2020 | Group B | Tramarossa Vicenza | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | 58 - 78 |
05 Jan 2020 | Group D | Geko Partenope Sant’Antimo | Tecno Switch Ruvo di Puglia | 91 - 86 OT |
05 Jan 2020 | Group C | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | Rekico Faenza | 81 - 69 |
05 Jan 2020 | Group C | Esa Italia Chieti | Sinermatic Ozzano | 84 - 69 |
05 Jan 2020 | Group D | Bawer Olimpia Matera | Citysightseeing Palestrina | 90 - 77 |
05 Jan 2020 | Group D | Lions Bisceglie | Stella Azzurra Roma | 91 - 80 |
05 Jan 2020 | Group C | Sutor Montegranaro | Tramec Cento | 75 - 78 |
05 Jan 2020 | Group D | Silva Group Basket Scauri | Meta Formia | 77 - 85 |
05 Jan 2020 | Group B | Pallacanestro Crema | Antenore Energia Padova | 63 - 64 |
05 Jan 2020 | Group A | All Food Enic Firenze | Gessi Valsesia Borgosesia | 78 - 72 |
05 Jan 2020 | Group B | Gilbertina Soresina | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | 78 - 77 |
05 Jan 2020 | Group C | Giulianova Basket 85 | Amadori Tigers Cesena | 56 - 82 |
08 Jan 2020 | Group A | Cestistica Torrenovese | Irritec Capo d’Orlando | 72 - 66 |
11 Jan 2020 | Group C | Amadori Tigers Cesena | Sinermatic Ozzano | 62 - 53 |
11 Jan 2020 | Group A | All Food Enic Firenze | Cestistica Torrenovese | 77 - 53 |
11 Jan 2020 | Group A | Mamy Oleggio | Fortitudo Alessandria | 84 - 71 |
11 Jan 2020 | Group D | Tecno Switch Ruvo di Puglia | Stella Azzurra Roma | 81 - 72 |
11 Jan 2020 | Group D | BPC Virtus Cassino | Bava Virtus Pozzuoli | 78 - 87 |
11 Jan 2020 | Group A | Use Computer Gross Empoli | Montecatiniterme Basketball | 98 - 59 |
11 Jan 2020 | Group B | Coelsanus Robur et Fides Varese | Antenore Energia Padova | 53 - 73 |
11 Jan 2020 | Group B | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | Vega Mestre | 80 - 88 |
11 Jan 2020 | Group A | Basketball Club Lucca | Blukart Etrusca San Miniato | 61 - 74 |
11 Jan 2020 | Group B | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | Pallacanestro Crema | 78 - 73 |
11 Jan 2020 | Group B | Vaporart Bernareggio | Corona Platina Piadena MG.Kvis | 85 - 70 |
12 Jan 2020 | Group B | LTC Group Sangiorgese Basket | Gilbertina Soresina | 69 - 58 |
12 Jan 2020 | Group B | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | Gimar Basket Lecco | 78 - 70 |
12 Jan 2020 | Group C | Sutor Montegranaro | Virtus Basket Civitanova Marche | 70 - 75 |
12 Jan 2020 | Group D | Adriatica Industriale Basket Corato | Citysightseeing Palestrina | 72 - 87 |
12 Jan 2020 | Group C | Tramec Cento | Bakery Piacenza | 73 - 58 |
12 Jan 2020 | Group A | Olimpo Basket Alba | Gessi Valsesia Borgosesia | 79 - 74 |
12 Jan 2020 | Group D | Meta Formia | Bawer Olimpia Matera | 71 - 86 |
12 Jan 2020 | Group D | Frata Nardò | Virtus Arechi Salerno | 66 - 94 |
12 Jan 2020 | Group C | Porto Sant'Elpidio Basket | Rekico Faenza | 67 - 90 |
12 Jan 2020 | Group C | Goldengas Pallacanestro Senigallia | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | 77 - 82 |
12 Jan 2020 | Group D | Scandone Avellino | Silva Group Basket Scauri | 71 - 61 |
12 Jan 2020 | Group D | Special Days Virtus Valmontone | Luiss Roma | 69 - 54 |
12 Jan 2020 | Group B | Omnia Basket Pavia | Tramarossa Vicenza | 70 - 66 |
12 Jan 2020 | Group B | Elachem Vigevano | Rucker Sanve San Vendemiano | 66 - 70 |
12 Jan 2020 | Group C | Luciana Mosconi Ancona | Ristopro Fabriano | 82 - 73 |
12 Jan 2020 | Group A | Solbat Basket Golfo Piombino | Paffoni Fulgor Omegna | 62 - 54 |
12 Jan 2020 | Group A | Basket Cecina | Irritec Capo d’Orlando | 107 - 59 |
12 Jan 2020 | Group D | Geko Partenope Sant’Antimo | Lions Bisceglie | 69 - 70 |
12 Jan 2020 | Group C | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | Aurora Basket Jesi | 68 - 70 |
12 Jan 2020 | Group C | Esa Italia Chieti | Giulianova Basket 85 | 87 - 61 |
18 Jan 2020 | Group B | Gilbertina Soresina | Vaporart Bernareggio | 50 - 84 |
18 Jan 2020 | Group C | Bakery Piacenza | Goldengas Pallacanestro Senigallia | 84 - 68 |
18 Jan 2020 | Group B | Rucker Sanve San Vendemiano | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | 68 - 69 |
18 Jan 2020 | Group A | Irritec Capo d’Orlando | Solbat Basket Golfo Piombino | 46 - 73 |
18 Jan 2020 | Group D | Bava Virtus Pozzuoli | Special Days Virtus Valmontone | 84 - 68 |
18 Jan 2020 | Group D | Luiss Roma | Frata Nardò | 82 - 71 |
18 Jan 2020 | Group C | Sinermatic Ozzano | Luciana Mosconi Ancona | 74 - 64 |
18 Jan 2020 | Group B | Corona Platina Piadena MG.Kvis | Elachem Vigevano | 79 - 70 |
18 Jan 2020 | Group A | Paffoni Fulgor Omegna | Basketball Club Lucca | 73 - 66 |
19 Jan 2020 | Group D | Lions Bisceglie | BPC Virtus Cassino | 89 - 96 |
19 Jan 2020 | Group D | Silva Group Basket Scauri | Tecno Switch Ruvo di Puglia | 72 - 83 |
19 Jan 2020 | Group B | Pallacanestro Crema | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | 51 - 73 |
19 Jan 2020 | Group C | Giulianova Basket 85 | Tramec Cento | 54 - 75 |
19 Jan 2020 | Group B | Antenore Energia Padova | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | 70 - 77 |
19 Jan 2020 | Group C | Rekico Faenza | Sutor Montegranaro | 69 - 45 |
19 Jan 2020 | Group C | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | 100 - 69 |
19 Jan 2020 | Group A | Blukart Etrusca San Miniato | Olimpo Basket Alba | 68 - 58 |
19 Jan 2020 | Group A | Green Basket Palermo | All Food Enic Firenze | 92 - 67 |
19 Jan 2020 | Group B | Gimar Basket Lecco | LTC Group Sangiorgese Basket | 66 - 61 |
19 Jan 2020 | Group C | Virtus Basket Civitanova Marche | Porto Sant'Elpidio Basket | 83 - 73 |
19 Jan 2020 | Group A | Gessi Valsesia Borgosesia | Basket Cecina | 87 - 84 |
19 Jan 2020 | Group D | Virtus Arechi Salerno | Geko Partenope Sant’Antimo | 87 - 81 |
19 Jan 2020 | Group B | Vega Mestre | Omnia Basket Pavia | 80 - 79 |
19 Jan 2020 | Group C | Aurora Basket Jesi | Amadori Tigers Cesena | 67 - 76 |
19 Jan 2020 | Group C | Ristopro Fabriano | Esa Italia Chieti | 82 - 68 |
19 Jan 2020 | Group A | Cestistica Torrenovese | Use Computer Gross Empoli | 66 - 70 |
19 Jan 2020 | Group D | Citysightseeing Palestrina | Meta Formia | 84 - 68 |
19 Jan 2020 | Group B | Tramarossa Vicenza | Coelsanus Robur et Fides Varese | 86 - 67 |
19 Jan 2020 | Group D | Bawer Olimpia Matera | Adriatica Industriale Basket Corato | 71 - 66 OT |
20 Jan 2020 | Group A | Montecatiniterme Basketball | Mamy Oleggio | 76 - 73 |
22 Jan 2020 | Group D | Stella Azzurra Roma | Scandone Avellino | 71 - 82 |
25 Jan 2020 | Group B | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | Pallacanestro Crema | 77 - 66 |
25 Jan 2020 | Group A | Basketball Club Lucca | Irritec Capo d’Orlando | 77 - 51 |
25 Jan 2020 | Group B | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | Gilbertina Soresina | 83 - 77 |
25 Jan 2020 | Group B | Vaporart Bernareggio | Vega Mestre | 86 - 83 |
25 Jan 2020 | Group D | Geko Partenope Sant’Antimo | Silva Group Basket Scauri | 78 - 75 |
25 Jan 2020 | Group C | Amadori Tigers Cesena | Ristopro Fabriano | 77 - 76 |
25 Jan 2020 | Group A | All Food Enic Firenze | Fortitudo Alessandria | 79 - 70 |
25 Jan 2020 | Group A | Mamy Oleggio | Olimpo Basket Alba | 89 - 94 |
25 Jan 2020 | Group D | Tecno Switch Ruvo di Puglia | Luiss Roma | 79 - 71 |
25 Jan 2020 | Group B | Rucker Sanve San Vendemiano | Corona Platina Piadena MG.Kvis | 85 - 49 |
25 Jan 2020 | Group D | Scandone Avellino | Citysightseeing Palestrina | 57 - 60 |
25 Jan 2020 | Group A | Use Computer Gross Empoli | Gessi Valsesia Borgosesia | 80 - 66 |
25 Jan 2020 | Group B | Coelsanus Robur et Fides Varese | Gimar Basket Lecco | 72 - 84 |
26 Jan 2020 | Group B | Elachem Vigevano | Tramarossa Vicenza | 78 - 62 |
26 Jan 2020 | Group C | Luciana Mosconi Ancona | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | 71 - 76 |
26 Jan 2020 | Group A | Solbat Basket Golfo Piombino | Cestistica Torrenovese | 80 - 62 |
26 Jan 2020 | Group A | Basket Cecina | Blukart Etrusca San Miniato | 82 - 84 OT |
26 Jan 2020 | Group C | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | Virtus Basket Civitanova Marche | 62 - 66 |
26 Jan 2020 | Group C | Esa Italia Chieti | Bakery Piacenza | 67 - 64 |
26 Jan 2020 | Group B | LTC Group Sangiorgese Basket | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | 71 - 52 |
26 Jan 2020 | Group C | Sutor Montegranaro | Giulianova Basket 85 | 73 - 77 |
26 Jan 2020 | Group D | Adriatica Industriale Basket Corato | Stella Azzurra Roma | 74 - 66 OT |
26 Jan 2020 | Group C | Tramec Cento | Rekico Faenza | 76 - 55 |
26 Jan 2020 | Group D | Meta Formia | Bava Virtus Pozzuoli | 72 - 61 |
26 Jan 2020 | Group A | Green Basket Palermo | Paffoni Fulgor Omegna | 91 - 63 |
26 Jan 2020 | Group D | Frata Nardò | Lions Bisceglie | 66 - 71 |
26 Jan 2020 | Group C | Porto Sant'Elpidio Basket | Sinermatic Ozzano | 52 - 70 |
26 Jan 2020 | Group C | Goldengas Pallacanestro Senigallia | Aurora Basket Jesi | 72 - 78 |
26 Jan 2020 | Group D | Special Days Virtus Valmontone | Bawer Olimpia Matera | 75 - 66 |
26 Jan 2020 | Group B | Omnia Basket Pavia | Antenore Energia Padova | 83 - 58 |
29 Jan 2020 | Group C | Ristopro Fabriano | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | 92 - 60 |
29 Jan 2020 | Group D | Citysightseeing Palestrina | BPC Virtus Cassino | 77 - 60 |
29 Jan 2020 | Group D | Bawer Olimpia Matera | Frata Nardò | 64 - 51 |
29 Jan 2020 | Group A | Fortitudo Alessandria | Solbat Basket Golfo Piombino | 57 - 65 |
29 Jan 2020 | Group B | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | Coelsanus Robur et Fides Varese | 76 - 64 |
29 Jan 2020 | Group B | Pallacanestro Crema | Vaporart Bernareggio | 73 - 95 |
29 Jan 2020 | Group B | Gilbertina Soresina | Omnia Basket Pavia | 69 - 80 |
29 Jan 2020 | Group B | Antenore Energia Padova | Elachem Vigevano | 70 - 78 |
29 Jan 2020 | Group B | LTC Group Sangiorgese Basket | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | 66 - 54 |
29 Jan 2020 | Group C | Rekico Faenza | Esa Italia Chieti | 73 - 68 |
29 Jan 2020 | Group C | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | Amadori Tigers Cesena | 74 - 66 |
29 Jan 2020 | Group A | Blukart Etrusca San Miniato | Use Computer Gross Empoli | 76 - 73 |
29 Jan 2020 | Group B | Gimar Basket Lecco | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | 82 - 71 |
29 Jan 2020 | Group C | Virtus Basket Civitanova Marche | Luciana Mosconi Ancona | 89 - 86 OT |
29 Jan 2020 | Group C | Bakery Piacenza | Sutor Montegranaro | 73 - 69 |
29 Jan 2020 | Group C | Tramec Cento | Porto Sant'Elpidio Basket | 91 - 58 |
29 Jan 2020 | Group A | Gessi Valsesia Borgosesia | Paffoni Fulgor Omegna | 53 - 68 |
29 Jan 2020 | Group A | Irritec Capo d’Orlando | Green Basket Palermo | 65 - 78 |
29 Jan 2020 | Group A | Mamy Oleggio | Basketball Club Lucca | 86 - 78 |
29 Jan 2020 | Group D | Virtus Arechi Salerno | Scandone Avellino | 92 - 59 |
29 Jan 2020 | Group B | Vega Mestre | Corona Platina Piadena MG.Kvis | 94 - 73 |
29 Jan 2020 | Group D | Bava Virtus Pozzuoli | Geko Partenope Sant’Antimo | 68 - 77 |
29 Jan 2020 | Group D | Luiss Roma | Meta Formia | 74 - 70 |
29 Jan 2020 | Group C | Sinermatic Ozzano | Aurora Basket Jesi | 67 - 63 |
30 Jan 2020 | Group A | Montecatiniterme Basketball | All Food Enic Firenze | 85 - 93 OT |
30 Jan 2020 | Group D | Tecno Switch Ruvo di Puglia | Lions Bisceglie | 76 - 86 |
30 Jan 2020 | Group B | Tramarossa Vicenza | Rucker Sanve San Vendemiano | 63 - 72 |
30 Jan 2020 | Group D | Silva Group Basket Scauri | Adriatica Industriale Basket Corato | 64 - 70 |
30 Jan 2020 | Group A | Olimpo Basket Alba | Basket Cecina | 86 - 80 OT |
30 Jan 2020 | Group C | Giulianova Basket 85 | Goldengas Pallacanestro Senigallia | 102 - 97 OT |
01 Feb 2020 | Group B | Corona Platina Piadena MG.Kvis | Pallacanestro Crema | 62 - 74 |
01 Feb 2020 | Group A | Paffoni Fulgor Omegna | Fortitudo Alessandria | 72 - 65 |
01 Feb 2020 | Group B | Rucker Sanve San Vendemiano | Vega Mestre | 70 - 61 |
01 Feb 2020 | Group A | Irritec Capo d’Orlando | Gessi Valsesia Borgosesia | 67 - 72 |
01 Feb 2020 | Group B | Coelsanus Robur et Fides Varese | LTC Group Sangiorgese Basket | 69 - 82 |
01 Feb 2020 | Group C | Sinermatic Ozzano | Ristopro Fabriano | 64 - 88 |
01 Feb 2020 | Group B | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | Vaporart Bernareggio | 70 - 89 |
01 Feb 2020 | Group B | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | 82 - 65 |
02 Feb 2020 | Group C | Porto Sant'Elpidio Basket | Bakery Piacenza | 72 - 80 |
02 Feb 2020 | Group C | Goldengas Pallacanestro Senigallia | Sutor Montegranaro | 83 - 75 |
02 Feb 2020 | Group D | Scandone Avellino | Tecno Switch Ruvo di Puglia | 67 - 71 |
02 Feb 2020 | Group D | BPC Virtus Cassino | Bawer Olimpia Matera | 84 - 81 |
02 Feb 2020 | Group B | Omnia Basket Pavia | Gimar Basket Lecco | 75 - 78 |
02 Feb 2020 | Group D | Lions Bisceglie | Virtus Arechi Salerno | 75 - 79 |
02 Feb 2020 | Group B | Elachem Vigevano | Gilbertina Soresina | 78 - 63 |
02 Feb 2020 | Group A | Basketball Club Lucca | Olimpo Basket Alba | 61 - 62 |
02 Feb 2020 | Group C | Luciana Mosconi Ancona | Rekico Faenza | 80 - 72 |
02 Feb 2020 | Group D | Citysightseeing Palestrina | Silva Group Basket Scauri | 85 - 69 |
02 Feb 2020 | Group A | Solbat Basket Golfo Piombino | Blukart Etrusca San Miniato | 85 - 86 |
02 Feb 2020 | Group A | Basket Cecina | Montecatiniterme Basketball | 71 - 62 |
02 Feb 2020 | Group D | Geko Partenope Sant’Antimo | Luiss Roma | 81 - 76 |
02 Feb 2020 | Group C | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | Giulianova Basket 85 | 72 - 80 |
02 Feb 2020 | Group C | Esa Italia Chieti | Tramec Cento | 69 - 65 |
02 Feb 2020 | Group D | Adriatica Industriale Basket Corato | Bava Virtus Pozzuoli | 59 - 57 |
02 Feb 2020 | Group C | Amadori Tigers Cesena | Virtus Basket Civitanova Marche | 74 - 57 |
02 Feb 2020 | Group D | Meta Formia | Special Days Virtus Valmontone | 63 - 73 |
02 Feb 2020 | Group A | All Food Enic Firenze | Use Computer Gross Empoli | 88 - 70 |
02 Feb 2020 | Group B | Antenore Energia Padova | Tramarossa Vicenza | 73 - 69 |
02 Feb 2020 | Group C | Aurora Basket Jesi | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | 70 - 82 |
02 Feb 2020 | Group A | Green Basket Palermo | Cestistica Torrenovese | 87 - 62 |
02 Feb 2020 | Group D | Frata Nardò | Stella Azzurra Roma | 91 - 68 |
06 Feb 2020 | Group D | Stella Azzurra Roma | Special Days Virtus Valmontone | 56 - 66 |
08 Feb 2020 | Group C | Bakery Piacenza | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | 112 - 69 |
08 Feb 2020 | Group C | Tramec Cento | Luciana Mosconi Ancona | 77 - 60 |
08 Feb 2020 | Group A | Mamy Oleggio | All Food Enic Firenze | 70 - 84 |
08 Feb 2020 | Group D | Bava Virtus Pozzuoli | Citysightseeing Palestrina | 74 - 83 OT |
08 Feb 2020 | Group D | Luiss Roma | Scandone Avellino | 66 - 62 |
08 Feb 2020 | Group D | Tecno Switch Ruvo di Puglia | Adriatica Industriale Basket Corato | 70 - 63 |
08 Feb 2020 | Group B | Vaporart Bernareggio | Coelsanus Robur et Fides Varese | 88 - 67 |
08 Feb 2020 | Group A | Fortitudo Alessandria | Basketball Club Lucca | 87 - 88 OT |
08 Feb 2020 | Group D | Stella Azzurra Roma | BPC Virtus Cassino | 71 - 74 |
08 Feb 2020 | Group B | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | 85 - 75 |
08 Feb 2020 | Group B | Gilbertina Soresina | Corona Platina Piadena MG.Kvis | 88 - 109 |
09 Feb 2020 | Group B | Gimar Basket Lecco | Antenore Energia Padova | 75 - 72 |
09 Feb 2020 | Group C | Virtus Basket Civitanova Marche | Aurora Basket Jesi | 58 - 70 |
09 Feb 2020 | Group A | Gessi Valsesia Borgosesia | Solbat Basket Golfo Piombino | 71 - 80 |
09 Feb 2020 | Group A | Cestistica Torrenovese | Basket Cecina | 68 - 79 |
09 Feb 2020 | Group D | Virtus Arechi Salerno | Meta Formia | 73 - 50 |
09 Feb 2020 | Group B | Vega Mestre | Tramarossa Vicenza | 89 - 57 |
09 Feb 2020 | Group D | Special Days Virtus Valmontone | Geko Partenope Sant’Antimo | 64 - 63 |
09 Feb 2020 | Group A | Montecatiniterme Basketball | Green Basket Palermo | 66 - 71 OT |
09 Feb 2020 | Group C | Goldengas Pallacanestro Senigallia | Esa Italia Chieti | 69 - 79 |
09 Feb 2020 | Group D | Bawer Olimpia Matera | Lions Bisceglie | 93 - 81 |
09 Feb 2020 | Group B | Juvi Ferraroni Cremona 1952 | Rucker Sanve San Vendemiano | 61 - 71 OT |
09 Feb 2020 | Group C | Sutor Montegranaro | Porto Sant'Elpidio Basket | 71 - 66 |
09 Feb 2020 | Group D | Silva Group Basket Scauri | Frata Nardò | 64 - 52 |
09 Feb 2020 | Group B | Pallacanestro Crema | Elachem Vigevano | 79 - 77 |
09 Feb 2020 | Group A | Olimpo Basket Alba | Paffoni Fulgor Omegna | 59 - 48 |
09 Feb 2020 | Group C | Giulianova Basket 85 | Ristopro Fabriano | 57 - 74 |
09 Feb 2020 | Group B | LTC Group Sangiorgese Basket | Omnia Basket Pavia | 49 - 68 |
09 Feb 2020 | Group C | Rekico Faenza | Amadori Tigers Cesena | 76 - 66 |
09 Feb 2020 | Group C | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | Sinermatic Ozzano | 77 - 68 |
09 Feb 2020 | Group A | Blukart Etrusca San Miniato | Irritec Capo d’Orlando | 71 - 52 |
12 Feb 2020 | Group D | BPC Virtus Cassino | Virtus Arechi Salerno | 78 - 67 |
15 Feb 2020 | Group C | Aurora Basket Jesi | Rekico Faenza | 77 - 68 |
15 Feb 2020 | Group B | Corona Platina Piadena MG.Kvis | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | 92 - 89 |
15 Feb 2020 | Group A | Paffoni Fulgor Omegna | Montecatiniterme Basketball | 81 - 71 |
15 Feb 2020 | Group B | Rucker Sanve San Vendemiano | Gilbertina Soresina | 85 - 60 |
15 Feb 2020 | Group A | Irritec Capo d’Orlando | Olimpo Basket Alba | 67 - 87 |
15 Feb 2020 | Group B | Coelsanus Robur et Fides Varese | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | 83 - 76 |
15 Feb 2020 | Group C | Sinermatic Ozzano | Bakery Piacenza | 84 - 76 |
16 Feb 2020 | Group D | Adriatica Industriale Basket Corato | Scandone Avellino | 75 - 66 |
16 Feb 2020 | Group C | Amadori Tigers Cesena | Tramec Cento | 78 - 74 |
16 Feb 2020 | Group D | Meta Formia | Stella Azzurra Roma | 80 - 70 |
16 Feb 2020 | Group B | Antenore Energia Padova | LTC Group Sangiorgese Basket | 84 - 58 |
16 Feb 2020 | Group A | Green Basket Palermo | Use Computer Gross Empoli | 91 - 83 |
16 Feb 2020 | Group D | Frata Nardò | Special Days Virtus Valmontone | 80 - 68 |
16 Feb 2020 | Group C | Virtus Basket Civitanova Marche | Giulianova Basket 85 | 80 - 73 |
16 Feb 2020 | Group A | Gessi Valsesia Borgosesia | Blukart Etrusca San Miniato | 56 - 77 |
16 Feb 2020 | Group C | Ristopro Fabriano | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | 86 - 72 |
16 Feb 2020 | Group D | Geko Partenope Sant’Antimo | Bawer Olimpia Matera | 72 - 78 OT |
16 Feb 2020 | Group D | BPC Virtus Cassino | Tecno Switch Ruvo di Puglia | 82 - 73 |
16 Feb 2020 | Group D | Virtus Arechi Salerno | Bava Virtus Pozzuoli | 90 - 66 |
16 Feb 2020 | Group B | Vega Mestre | Pallacanestro Crema | 95 - 52 |
16 Feb 2020 | Group B | Tramarossa Vicenza | Vaporart Bernareggio | 73 - 72 |
16 Feb 2020 | Group D | Lions Bisceglie | Silva Group Basket Scauri | 63 - 56 |
16 Feb 2020 | Group B | Elachem Vigevano | Gimar Basket Lecco | 78 - 68 |
16 Feb 2020 | Group A | Basketball Club Lucca | Cestistica Torrenovese | 74 - 59 |
16 Feb 2020 | Group C | Luciana Mosconi Ancona | Porto Sant'Elpidio Basket | 82 - 69 |
16 Feb 2020 | Group D | Citysightseeing Palestrina | Luiss Roma | 90 - 79 |
16 Feb 2020 | Group A | Solbat Basket Golfo Piombino | Mamy Oleggio | 74 - 67 |
16 Feb 2020 | Group A | Basket Cecina | Fortitudo Alessandria | 78 - 74 |
16 Feb 2020 | Group C | Esa Italia Chieti | Sutor Montegranaro | 82 - 72 |
22 Feb 2020 | Group D | Stella Azzurra Roma | Bawer Olimpia Matera | 64 - 72 |
22 Feb 2020 | Group B | Gordon Nuova Pallacanestro Olginate | Coelsanus Robur et Fides Varese | 63 - 82 |
22 Feb 2020 | Group A | All Food Enic Firenze | Solbat Basket Golfo Piombino | 74 - 67 |
22 Feb 2020 | Group A | Use Computer Gross Empoli | Paffoni Fulgor Omegna | 75 - 71 |
22 Feb 2020 | Group C | Tramec Cento | Ristopro Fabriano | 68 - 66 |
22 Feb 2020 | Group A | Cestistica Torrenovese | Gessi Valsesia Borgosesia | 66 - 70 |
22 Feb 2020 | Group A | Mamy Oleggio | Basket Cecina | 87 - 67 |
22 Feb 2020 | Group D | Bava Virtus Pozzuoli | Lions Bisceglie | 58 - 71 |
22 Feb 2020 | Group B | Pontoni Falconstar Basket Monfalcone | Omnia Basket Pavia | 66 - 76 |
22 Feb 2020 | Group D | BPC Virtus Cassino | Meta Formia | 85 - 82 OT |
22 Feb 2020 | Group B | Vaporart Bernareggio | Antenore Energia Padova | 67 - 68 |
22 Feb 2020 | Group A | Fortitudo Alessandria | Irritec Capo d’Orlando | 66 - 68 |
23 Feb 2020 | Group D | Silva Group Basket Scauri | Luiss Roma | 59 - 66 |
23 Feb 2020 | Group A | Olimpo Basket Alba | Green Basket Palermo | 96 - 71 |
23 Feb 2020 | Group C | Giulianova Basket 85 | Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini | 80 - 64 |
23 Feb 2020 | Group C | Esa Italia Chieti | Adriatica Press Teramo Basket 1960 | 66 - 62 |
23 Feb 2020 | Group C | Rekico Faenza | Virtus Basket Civitanova Marche | 78 - 67 |
23 Feb 2020 | Group C | Porto Sant'Elpidio Basket | Amadori Tigers Cesena | 70 - 88 |
23 Feb 2020 | Group D | Scandone Avellino | Geko Partenope Sant’Antimo | 72 - 96 |
23 Feb 2020 | Group D | Special Days Virtus Valmontone | Virtus Arechi Salerno | 73 - 85 |
23 Feb 2020 | Group D | Frata Nardò | Adriatica Industriale Basket Corato | 72 - 75 |
23 Feb 2020 | Group D | Tecno Switch Ruvo di Puglia | Citysightseeing Palestrina | 75 - 83 |
23 Feb 2020 | Group A | Montecatiniterme Basketball | Blukart Etrusca San Miniato | 73 - 71 |
23 Feb 2020 | Group C | Goldengas Pallacanestro Senigallia | Luciana Mosconi Ancona | 80 - 79 |
23 Feb 2020 | Group C | Sutor Montegranaro | Sinermatic Ozzano | 81 - 70 |
06 Mar 2020 | Group A | Basketball Club Lucca | Use Computer Gross Empoli | 84 - 73 |
07 Mar 2020 | Group C | Ristopro Fabriano | Sutor Montegranaro | 82 - 62 |
07 Mar 2020 | Group D | Scandone Avellino | Frata Nardò | 67 - 73 |
07 Mar 2020 | Group D | Lions Bisceglie | Special Days Virtus Valmontone | 78 - 60 |
08 Mar 2020 | Group D | Adriatica Industriale Basket Corato | BPC Virtus Cassino | 75 - 73 |
08 Mar 2020 | Group D | Silva Group Basket Scauri | Bava Virtus Pozzuoli | 68 - 79 |
08 Mar 2020 | Group D | Geko Partenope Sant’Antimo | Meta Formia | 70 - 55 |
08 Mar 2020 | Group A | Irritec Capo d’Orlando | Montecatiniterme Basketball | 58 - 70 |